اعتراف میکنیم جزو تکست های برتر و تک سایت لنزور بود عکس نوشته ی بابایی دوستت دارم با یک طرح و مدل متفاوت و زیبا و اما ساده و پر از احساس تکست اسم بابا را بر روی تصویر عاشقانه مینویسیم یک کار خوب یک هدیه یک تصویر جالب و خاص اهدایی و تقدیمی به بابا آلبوم عکس های متن داری را که شما چندین بار در پست های پیشین لنزور برای این موضوع تقاضا کرده بودید بابا جونم خیلی دوستت دارم و عاشقاتن هستم

بابا! گرچه خانه ما از آینه نبود؛ اما خسته‏ ترین مهربانی عالم، در آینه چشمان مردانه‏ات، کودکی‏هایم را بدرقه کرد، تا امروز به معنای تو برسم.
می‏خواهم بگویم، ببخش اگر پای تک درخت حیاطمان، پنهانی، غصه‏هایی را خوردی که مال تو نبودند!
ببخش اگر ناخن‏های ضرب‏ دیده ‏ات را ندیدم که لای درهای بسته روزگار، مانده بود و ببخش اگر همیشه، پیش از رسیدن تو، خواب بودم؛ اما امروز، بیدارتر از همیشه، آمده‏ام تا به جای آویختن بر شانه تو، بوسه بر بلندای پیشانی‏ات بزنم. سایه‏ات کم مباد ای پدرم!
آن روزها، سایه‏ات آن‏قدر بزرگ بود که وقتی می‏ایستادی، همه چیز را فرا می‏گرفت؛ اما امروز، ضلع شرقی نیمکت‏های غروب، لرزش دستانت را در امتداد عصایی چوبی می‏ریزد.
دلم می‏خواهد به یک‏باره، تمام بغض تو را فریاد کنم. ساعت جیبی‏ات را که نگاه می‏کنی، یادم می‏آید که وقت غنچه‏ها تنگ شده؛ درست مثل دل من برای تو.
این، تصادف قشنگی است که امروز در تقویم، کلمات هم‏معنی، کنار هم چیده شده‏اند. یعنی در دائرة المعارف عشق، پدر، ترجمه علی علیه ‏السلام است.
ای تکیه گاه محکم من، ای بابا جان ، ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسان
ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال، هست افتخارم . . .

همچنین پیشنهاد میشد با کلیک روی لینک پایین ادامه مطلب را دنبال کنید
اسم دو نفره

عکس نوشته پدر طرح قلبی و سه بعدی